| Ariciu_Sebastian_2000 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine. Am o problema la calculator. Cand vreau sa mut un fisier mi se face automat shorcut sau daca vreau sa intru intr-un joc sau folder imi intra in setarile foderului respectiv.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ori se rezolva de la sine (si altii au patit asta si si-a revenit sistemul dupa 15-30 de minute; poti incerca un restart), ori ai tasta ALT blocata pe apasare (sunt 2 pe tastatura) si de aceea se poate manifesta astfel.