| User2 a întrebat:

Am si eu o problema cu camera web.
Este modelul Creative labs inc vf-0050 n10225 si nu am driver la ea.Ma puteti ajuta cumva va rog frumos cu un driver? numai un link atata imi trebuie si sa downloadez pe gratis ...va rog ajutati-ma am nevoie imediat de el deoarece ii trebuie mamei si de nu stiti voi ce se intamplalaughing
Dau funda +vot (Va multumesc)

Răspuns Câştigător
| Doctoru_7315 a răspuns:

Driver genius e un program ce iti scaneaza calculatoru de drivere si iti zice ce drivere nu ai sau ce ar trebui innoit, le si descarca daca vrei, le si intaleaza.

9 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Uite tiam gasit driverul sa stii km mi-a luat ceva timp http://mediagetgroup.com sper ca am fost de ajutor

| User2 explică (pentru robert35):

Nu te supara da asta e site de downloadat muzica si filmelaughing

| Doctoru_7315 a răspuns:

Cauta Driver genius, instaleaza-l, da-i sa-ti caute pentru drivere si poate iti rezolva problema.

| User2 explică (pentru Doctoru_7315):

Multumesc,dar ce face pana la urma driver genius? ca il am pe pc

| User2 explică (pentru Doctoru_7315):

Multumesc.dar camera trebuie conectata la pc? cand dau scanare?

| Doctoru_7315 a răspuns (pentru User2):

Dada, ca altfel nu ti-o vede programul.

| User2 explică (pentru Doctoru_7315):

Multumesc mult!
Dar ca sa te mai faci cu un raspuns castigator...te rog raspunde la intrebarea cu windowsul te rog.

| Doctoru_7315 a răspuns (pentru User2):

Driver genius e un program ce iti scaneaza calculatoru de drivere si iti zice ce drivere nu ai sau ce ar trebui innoit, le si descarca daca vrei, le si intaleaza.