| morfina13 a întrebat:

Am si eu o problema cu conectarea la router. Telefonul e Samsung Galaxy Y. Imi gaseste router-ul,dar cand ii dau sa se conecteze, scrie: "Se conecteaza la adresa ip..." si asa ramane, fara sa se conecteze (nu am parola pusa la router, nu e de la parola). Funda pentru un raspuns de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Criss_Iordache_1996 a răspuns:

Se intampla asta multe ori din cauza sistemului de operare de la telefon.Mie inca m-i se mai intampla dar rar de tot, dar eu am android 2.3.6. daca tot nu merge dai Ignorare retea Wi-fi si il conectezi iar. Parerea mea happy Eu asa am facut.Bafta! happy

1 răspuns:
| itextrat a răspuns:

Daca vrei sa afli adresa ip locala a routerului, citeste asta: http://bit.ly/1WA3h8d