| Pitbullllll a întrebat:

am si eu o problema cu laptopul de fiecare data cand ma uit la un videoclip imi dispare acea sageata iar acum am observat ca atunci cand selectez o comanda imi selecteaza singur alta comanda ce pot sa fac? Precizez ca laptopul este Asus si are windows 7 prima si ultima reinstalare de windows am facut-o acum 2 saptamani

Răspuns Câştigător
| Victor1996 a răspuns:

Daca folosesti pad-ul laptopului, incearca cu un mouse extern adica prin usb si vezi daca problema continua. Sper ca te-am ajutat