| SweetAsCandy a întrebat:

Am o problema cu laptopul - nu'i merge sonorul. Tipul care l-a vazut ultima data a spus ca e din interior sau ceva de genu'. Am observat ca atunci cand il deschid se aude totusi un sunet (de la asus) dar de la windows nu. Ar merge daca as reinstala windowsul?

PS: m-am uitat si la sonor si alea alea si nu'i nimic pe mute.

2 răspunsuri:
| ChristiaNNN a răspuns:

Incearca sa afli ce placa de sunet ai (cu programul everest sau dxdiag in cmd) si sa reinstalezi driverul placii de sunet sau sa-i faci update. Daca nu incearca un format. Succes!

| Rakumm a răspuns:

Sincer un prieten de al meu a avut aceeasi problema si a rezolvato prin formatarea laptopului dar tu ai placa de sunet instalata?