| pilu999 a întrebat:

Salut.cand mi-am stins laptopul sia facut singur un update dar nu stiu ce are ca atunci cand intru pe youtube daca selectez o melodie/videoclip trebuie sa dau pe butonul play ca altfel nu mil ruleaza automat si daca il dau pe ecran mare inca mai imi apare bara de la windows si dispare numai daca dau pe f11 precizez ca problemele astea doua au aparut dupa ce sia facut laptopul singur update.cum as putea sa le rezolv ca nu am chef sa tot dau play sau sa sau f11 la toate videoclipurile

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Poti incerca sa opresti acele updateurihappy

2 răspunsuri:
| DjYeti a răspuns:

Eu am patit la fel pe Windows 7, apoi am trecut pe Windows XP de pe celalalt hdd si culmea ca tot asa facea, dar numai in Mozilla Firefox. am incercat cu Google Chrome si Safari si mergea perfect. Astazi am incercat sa iau legatura cu cei de la firefox si mi-au zis ca e temporar inchis site-ul.

| xBlueLiGhTx a răspuns:

Reinstaleaza-ti windowsul si nu uita sa opresti acele updateuri.
Acele updateuri nu fac decat sa testeze noile programe realizate de cei de la Microsoft pe calculatorul tau. Daca ti se strica pc ei nu au nici o treaba.Mi s-a intamplat si mie.
Daca nu sti sa opresti acele updateuri (in windows xp) poti intra simplu in Start/Control Panel /Automatic Updates si bifezi scutul rosu cu 1 x pe el, dai apply, ok si gata.
Bafta