| RaicuBogdan a întrebat:

am si eu o problema cu sistemul audio de la calculator, nu-mi mai merge subwooferul. adica merge, se aude foarte incet abia il auzi... i-am scos firele din mufa aia din el pentru subwoofer si l-am conectat la mufele pentru boxe, acolo se aude tare subwooferul dar nu se aude bassul... stiti cumva din ce cauza nu se aude la mufa de la subwoofer? S-o fi ars ceva in el? Dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| AndreyDjx a răspuns:

Posibil la mufe sa fie problema, in el nu s-a ars nimic, si mie mi s-a intamplat cu boxe de 200w. Cauta pe la egalizatoare Bass.winking

| RaicuBogdan explică (pentru AndreyDjx):

Aha. sa vad daca gasesc ceva... mersi happy