| Adytzu088 a întrebat:

Am la calculator un sistem audio din 2 boxe si un subwoofer iar una din boxe nu functioneaza corespunzator,si aici ma refer la faptul ca se aude extrem de incet, iar daca maresc volumul se aude un sunet "puricat". Stiti care ar fi problema si cum as putea s-o remediez? Funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| missmaryy a răspuns:

Salut.
Poate sa fie si mufa.
Verifica capatul mufii care intra in pc, misca de ea, pentru ca gaura unde bagi cablu s-a largit(suna ciudat expresia dar asta e ) si nu mai atinge mufa la cablu bine peretii.
Verifica si capatul care intra in boxe.