| Nikolae_Niki_1990 a întrebat:

am si eu o problema cu yahoo-ul. Mi-a fost blocat temporal... stiu numele si parola dar imi cere intrebarile secrete (nu le mai stiu)... pot sa-mi recupar contul?

1 răspuns:
| TronCat a răspuns:

Nu, ar trebuie să schimbi 'întrebările secrete'. Şi una dintre cele mai mari absurdități la Yahoo e că, pentru a schimba o 'întrebare secretă', trebuie să-i ştii răspunsul.

Dar dacă ai setat pentru mail-ul respectiv o adresă opțională de e-mail, poți încerca să trimiți instrucțiunile de resetare acolo.