| dobrescualex a întrebat:

am si eu o problema! Nu imi functioneaza browserele in afara de internet explorerstraight face Google chrome l-am instalat a mers dupa o zi 2 eroare google chrome nu mai functioneaza. am descarcat mozilla dupa 2 zile la fel opera la fel. am facut windowsul iar la fel daca cineva poate sa ma ajute va rog! Skype dobrescualex23 YM alexutzuboss94@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| andreipopa73 a răspuns:

Iti sugerez sa reinstalezi windows-ul din nou, chiar daca ai mai facut-o si dupa ce l-ai instalat si ai pus toate driverele, instaleaza chrome-ul.Doar atat.Si vezi daca va face la fel.

1 răspuns:
| itextrat a răspuns:

Sau in loc sa instalezi Windows, pune un antivirus.