| AndreyIstetul a întrebat:

In afara de Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome si Opera ce programe de cautat pe net mai sunt?

13 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

UUU bizzare, ma uimesti tongue
Shin

| NimeniCuActe a răspuns:

"Programe de cautat pe net" ~ browser... http://ro.wikipedia.org/wiki/Browser

"Unele dintre cele mai cunoscute browsere web sunt Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Apple Safari, Google Chrome, Mozilla Camino, Opera Software - Opera, Nintendo DS browser şi Flock."

| kuka a răspuns:

Folosesc flock si pe windows si pe mac, iar cand si daca imi face probleme, google chrome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Safari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Safari si Netscape Navigator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc browsere nu programe de cautat. Alea de cautat sint altele Google, Altavista si o gramada care se numesc si motoare de cautare tongue
BRO internautul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numesc browsere nu programe de cautat. Alea de cautat sint altele Google, Altavista si o gramada care se numesc si motoare de cautare tongue
BRO internautul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Shin Sper ca in sensul bunbatting eyelashes)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mozila firefox

| refleks a răspuns:

Opera e foarete buna uite saitul www.opera.com/download/

| hanganumiha a răspuns:

Da multumesc, sunt mai incepator. asa invatam