| iwantananswer a întrebat:

am un cont de Instagram vechi caruia i-am uitat adresa de email si parola si as dori sa recapat numele contului, stie cineva cate persoane trebuie sa raporteze acel cont ca Instagram sa il stearga?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nicicum.
Daca se raporteaza, se ia in considerare doar daca are postare care contravin regulamentului.
Insa, daca un cont nu este folosit de mult timp, atuncise va sterge dupa un timp (poate cativa chiar ani), cand se face "curatenie" pe servere.
Deci, "lasa-o moarta"... happy

1 răspuns:
| iwantananswer explică (pentru Bula):

Multumesc mult!