| JockerStoica a întrebat:

Am un ipad mini 2 achiziționat de o lună. Și am observat faptul că este un punct alb destul de mic pe display un fel de pixel mort, și a inceput să ma cam deranjeze vizual.
Am garanție internaționala la Apple 1 an.
Întrebarea mea este: Acest pixel mort este un motiv întemeiat pentru a trimite iPadul la reparat sau nu? și dacă îl trimit ce îi pot face?
Fundă Mare!

3 răspunsuri:
| TMAIGL a răspuns:

Eu am avut problema asta cand aveam iPhone 4s acum 4/5 ani și l-am dus la garanție și mi ma schimbat mi-a dat altul

| JockerStoica explică (pentru TMAIGL):

îmi poți spune cum procedez? adică unde duc tableta ca eu sunt din Craiova.

| TMAIGL a răspuns:

Pai eram in Spania atunci și m-am dus cu garanția și bonul de unde l-am cumpărat!