| costinvlad a întrebat:

Am un Laptop Acer Aspire A515-41G-F2SH. Am apasat F2 sa intru in BIOS si sus la nume aparea normal. Cand apasam si SHIFT si F2 aparea tot numele cu rosu si in paranteza (Manufacture). Intrebarea este cum pot debloca meniurile ascunse? Cu ce taste? Iar daca are parola care este? Mie cand imi bag gresit parola de 3 ori apare enter unlock password pentru Key= 1255121865. Care este parola? Am InsydeH20 V1.04. Mersi

2 răspunsuri:
| andrefrancais a răspuns:

De obicei fie apesi tasta f2 sau fn+f2
ca sa ai toate meniurile ascunse ar trebui sa iti pui parola la bios

| costinvlad explică (pentru andrefrancais):

Am incercat. Dar tot nu am acelea ale procesorului, CPU Clock. E laptop.