| Ionicaestecher123 a întrebat:

Salut TPU!
Am un laptop HP 245 G7 cu Ryzen 3 3300u, Radeon Vega 6 ca și placa video, 4 GB RAM DDR4 2666 frecvență.
Și aș vrea să știu dacă este bun pentru trading pe Forex?
Și c-am care ar fi specificatile minime pentru asta?
Ce ar trebui sa mai adaug la el?
Voi ce lapotp ziceți care este cel mai bun laptop pentru început și care este cel mai bun de pe piata pentru treaba
asta?
Ideea e că eu nu știu dacă pe acest laptop am luminițe la tastatura și dacă am cum le-aș putea aprinde?
Am citit că cică pe F5 dar n-am nicio inconița pe ea.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Calculatorul e beton pentru așa ceva. Dar ce ziceai că vrei să tranzacționezi?

https://www.tpu.ro/......laje-fara/

...că aici văd că o luaseși pe agricultură

| Ionicaestecher123 explică (pentru sierra1):

Eurousd

| Ionicaestecher123 explică (pentru sierra1):

Dar c-am pe lângă ce am intebat eu.

| sierra1 a răspuns (pentru Ionicaestecher123):

"un laptop. aș vrea să știu dacă este bun pentru trading"

și am zis: Calculatorul e beton pentru așa ceva

deci e exact pe intrebare. Cu plăcere!

| Gamesiasi96 a răspuns:

Am descoperit recent un grup de Telegram dedicat tranzacționării cu aur și sunt impresionat de calitatea analizelor și semnalelor oferite acolo. Este o resursă valoroasă pentru cei interesați de piața aurului. Dacă dorești să te alături și să beneficiezi de aceste informații, te invit să te înscrii astăzi în grup! https://t.me/+r2rkQI3PQaxlOTg0