| OxEdAN21 a întrebat:

Am un laptop MSI EX600 cu placa video nVidia 8400M G am luat driver-ul de la site-ul lor adica update-ul de la placa video si l-am instalat am dat restart si ajunge acolo unde spune Welcome si se blocheaza. Am dat si clean install si tot la fel face. trebuie sa dezintstalez driverul de la placa video ca sa mearga normal. Nu mai stiu ce sa fac. Ajutati-ma va rog. Funda daca puteti sa imi spuneti cum pot sa rezolv aceasta problema.

1 răspuns:
| Logout a răspuns:

Eu zic sa il duci in garantie la reparat, e o problema tehnica.