| OxEdAN21 a întrebat:

Am placa video NVIDIA GeForce 8400M G. Am descarcat de pe nvidia.com driverul BETA ultimul aparut. IL instalez si imi zice sa dau restart ca sa mearga. Problema este ca atunci cand ajung la bine cunoscutul Welcome. Mi se blocheaza si imi da restart. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Dezinstaleaza driver-ul si nu mai descarca versiuni beta.

| OxEdAN21 explică (pentru Wr3nch):

Am luat versiunea WHQL si aciasi problem

| OxEdAN21 explică (pentru Wr3nch):

Acum nu am mai dat rr la pc cand imi cere si am dar Resart Later. Si l-am aprins acum si imi apare nVidia Control Panel. Cred ca am rezolvat-o. Mersi Oricum.