| OxEdAN21 a întrebat:

Am instalat driverul de la placa video si cand am dat RS la laptop cand a aparut Welcome sa invartit un pic aia acolo si dupa s-a blocat. Si ramane asa ori BSOD si restart si trebuie sa intru in Safe Mode si sa dezinstalez Display Driver si dupa aceea merge totul perfect. Cer inca o data ajutor.

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ai luat driverul de pe site-ul lor? ...incearca sa pui alt driver si vezi daca merge

| OxEdAN21 explică (pentru Narcis2007):

Da de pe site-ul lor de la nVidia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai descarcat tu cred ca are virusi. Ar fi bine sa scanezi cu superantispyware si apoi sa faci un check now la disck.Adica sa repare windows-ul erorile care nu te lasa sa intri in mod normal pe windows.