| xGamerZ212 a întrebat:

Salut TPU,am un laptop si o tasta e deteriorata (e inclinata intr o parte,ea merge insa e foarte inconfortabil),cat ar fi costul reparatiei asta daca se poate numai o tasta bineinteles, daca nu costul total?

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu trebuie sa mergi la reparat cu el.(laptopul)
ia un cutit, tine cu degetul apasat pe partea butonului care este mai ridicat, si din partea opusa degetului ridica tasta(forteaz-o)cu cutitul! simti si tu la mana cat ar trebui!, doar nu o sa ridici cu cutitul ca,.
succes

| cristimihailov a răspuns:

Nu ai putea sa folosesti o tastatura pe care sa o infigi in laptop?