| DaTsIk a întrebat:

Salut, nu-mi merge tasta / la laptop toate merg numai asta nu.
E unknown, știe cineva cum o rezolv gen să schimb tasta aia pe altă tasta? / Să fie pe alta tasta

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Hmm, da mai bine ceri cuiva care se pricepe sa se uite acolo, daca setarile sunt sa functioneze pe o limba normala, atunci este de la senzorii dinauntru la tastaura, a intrat ceva intre taste, este ori mizerie inauntru ori e arsa. Si nu cred ca poti sa personalizezi tu setarile din "language bar".

| Zaygon a răspuns:

Salut,
Cand incepe sa nu mai mearga o tasta e posibil si de cele mai multe ori sa se duca un intreg bloc de taste. Daca laptopul e in garantie atunci trimis la garantie si schimbata toata tastatura, daca nu e, atunci dus la un service si schimbata.