| CzL a întrebat:

Am un modem de la Orange HUAWEI E586 Mobile Wifi, si de ceva zile merge foarte prost, are semnal dar langa acea... iconita de semnal arata un H, inainte arata 3G. Am cautat si pe net dar... nu am dat de nimic folositor. Multumesc.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa trebuie sa arate. Si la mine este la fel. Probabil antena celor de la Orange emite un semn al mai slab. Am patit si eu. Muta-te intr-un loc unde ai semnal mai bun.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa contactezi gratuit, Serviciul Orange Expert 408.

O zi buna,
Orange Helper

| OnuOnulică a răspuns:

Contactezai pe cei de la Orange si te vor lamuri.
Pa!