| petrescuionut a întrebat:

am un pc DDR2, astazi nu stiu ce s-a intamplat cand il aprind se reseteaza de cateva ori dar nu-mi da curent in monitor, cred ca placa video integrata este arsa dar cooleru se invarte bine pe ea dar nu-mi da curent in monitor stie cineva?
Mai am una incorporata bag cablu in ea se aprinde dar am si la asta o problema cand intru in jocuri se reseteaza, la altele imi da aceasta eroare; sorry, your system does not suport 3D graphics, please check your hardware and system configeration the try again.
Placa am marito din bios am 3 GB rami procesor Intel pentium 3000GHZ am marit placa din bios am facut-o 128 224 la fel se reseteaza stie cineva ce trebuie sa fac dau funda si ii multumesc happy

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Nu conteaza ca ventilatorul de pe ea merge poate fi arsa si asa
Testeaza placa video la un alt pc
Placa integrata are nevoie si ea de un driver plus ca degeaba ii dai 3gb de vram placile integrate nu sunt facute pentru jocuri

2 răspunsuri:
| Suciu1995 a răspuns:

Probabil placa video, e arsă, nu contează dacă se învarte Culerul, îţi sugerez să scoţi placa şi să o sufli şi dupa o introduci la loc. dar ţin sa cred ca e arsă, baftă

| erix2014 a răspuns:

Cum spune si colegul suciu placa video este arsa