| aaasss a întrebat:

Ieri imi mergea metin2 si azi nu-mi mai merge, zice your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again.Am reinstalat placa video si tot asa zice sad dc?

2 răspunsuri:
| Manuelu123 a răspuns:

FRATE lasa metinul prosteste e cel mai penibil joc o sa deveneti obsedati

| Se7en_4855 a răspuns:

Eu joc Metin2 si mie mi-a facut asa si un tip mi-a spus ca si lui ii face asa deci e evident ca are ceva Metin2. Sper sa te ajute raspunsul.