| PaulStefan74 a întrebat:

Am windows 10 si vreau sa dezinstalez Nero Express pentru ca orice vreau sa instalez se deschide cu el dar cand intru acolo de unde dezinstalez aplicatiile nu apare si Nero.
Cum pot sa scap de Nero Experss?
FUNDA!

3 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita stanga jos si selectezi control panel, o sa iti apara tot stanga jos programs scris cu verde si sub el unistall a program. intri acolo si cauti nero express, dai click pe el si undeva sus o sa iti apara uninstall... dai si acolo click si dupa aceea dai yes

| darrio2007 a răspuns:

Din Control Panel la Dezinstalare programe.

| PaulStefan74 explică (pentru Ionut_Sur_1987):

Nu merge