| AndyLoren1310 a întrebat:

Are cineva abonamentul de la digi "Digi optim nelimitat 5"? Cum se prezinta? Esti multumit de semnal, calitatea apelurilor si viteza de net? Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| h3ll a răspuns:

Salut, tinand cont ca recent abonamentele celor de la digi.mobil functioneaza in roaming national pe reteaua Vodafone fara costuri suplimentare vei avea acoperire ORIUNDE ai acoperire si in reteaua Vodafone si in reteaua proprie digi!

Netul se misca destul de bine pe reteaua digi deoarece pana in luna iulie nu vei putea face trafic de date in reteaua Vodafone dupa luna iulie vei putea folosi si netul in roaming national!

2 răspunsuri:
| AndyLoren1310 explică (pentru h3ll):

M-as aventura la un asemenea abonament dar cineva din cadrul companiei mi-a spus sa mai astept, fara a-mi spune si de ce. Si eram curios sa aflu parerea unui posesor de abonament de la digi. Multumesc frumos pentru raspuns!

| h3ll a răspuns:

Ti-au zis sa mai astepti probabil pana va fi valabil roaming-ul national si pentru date deoarece momentan inca nu e valabil!