| ParaschivNicolae a întrebat:

Cât trafic de date am la abonamentul Digi mobil optim nelimitat rural?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum ii zice si numele... nelimitat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai nelimitat dar ai viteze de: În 4G ai viteze de până la: 100 Mbps download și 10 Mbps upload.
În 5G ai viteze de până la: 600 Mbps download și 40 Mbps upload.
Asta pana la 50 GB dupa care viteza scade.

| mihai69 a răspuns:

Citește contractul.
E nelimitat, dar probabil doar o anumită cantitate la viteza maximă. Scrie acolo cât.

| Konstantinos99 a răspuns:

Nelimitat in limita a 80gb 5g/4g si 5gb sau 10gb nu stiu exact pe 3g, dupa aia nelimitatul devine un net doar de o conversatie pe whatapp si nici atat.Nelimitatul nelimitat este doar la Telekom si Orange restul au chichite pe acolo