| TsonPing a întrebat:

As avea o intrebare, Windows 10 de pe site-ul official de Microsoft este bun?
Nu trebuie sa fie activat, dar vreau sa stiu daca e bun si merita sa-l instalez, daca pot sa ii fac boot pe stick, daca are toate update-urile etc.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Pentru ca in pagina fabricantului trebuie sa iti dai datele, mail, etc.
ai un mesaj privat. citeste si foloseste ceea ce ti-am trimis.
daca instalezi un sistem de operare formateaza nu face upgrade.
bafta.

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Normal ca e bun. credeai ca au versiuni "pir.....ate"?

| DeathIncarnate a răspuns:

Este bun, normal ca da!
https://www.youtube.com/watch?v=f8u21DbvqXY uite si un video care te ajuta pas cu pas.

| TsonPing explică (pentru gelu1970):

Nu, normal ca nu, dar ma tot gandesc de ce cei de pe file.list mai pun windows-uri acolo, cand le poti lua gratis de pe site-ul official doar ca fara key, sunt o gramada de windows acctiv. Si nu am incercat niciodata si acum vreau sa trec de la 8.1 pro pe 10 64 bit, chiar acum ii fac boot pe stick si sunt pe cale sa-l instalez, doar ca eram in dubii

| TsonPing explică (pentru DeathIncarnate):

Mersi, chiar nu am cautat pe YouTube, scuze, n-am stiut ca e mai ok pe site decat pe alte site-uri de...

| gelu1970 a răspuns (pentru TsonPing):

Tu ai intrebat de pe Microsoft nu de pe file.
poti descarca direct din Microsoft.

| TsonPing explică (pentru gelu1970):

Da de pe Microsoft, dar nu stiam de ce mai pun cei de la file windows, cand pe site e neatins si official.