| IvanAdrian1999 a întrebat:

As dori sa știu de unde fac rost YouTuberii rost de produsele pe care le promovează deoarece as vrea sa ma apuc și eu de un astfel de canal.(ma refer la cum se procedează, trimit ei mailuri sau cine ii contactează? )
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Ori trimit companiile oferta lor, ori isi fac youtuberii singuri rost contactand mai multe firme, nu e o regula.

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Daca ai un nr mare de abonati o sa te contacteze ei ca sa își facă reclama, ies mult mai ieftin decat o reclama de pe televizor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe cei foarte populari ii cauza fimele sa le dea.