| naturecountess26 a întrebat:

As dori sa ma apuc sa fac cosplay. As avea nevoie de idei(adica ma refer la personaje). Nu prea stiu ce sa aleg, sa se potriveasca cu mine, etc. Prefer sa fie ceva simplu, adica sa nu fie gen Ciel.
P.s. as vrea sa fie cu ochii albastri sau albastru-verzui, deoarece as vrea sa evit lentilele de contact.

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Unul din cele mai "jucate" personaje la capitolul cosplay sunt cele din League of Legends, ai o diversitate mare de personaje, iar în funcție de îndemânare și talent, poate chiar câștigi bani, adică, jocul sprijină comunitatea pentru astfel de acțiuni.