| MoisaDMD a întrebat:

As vrea sa deschid un site dar nu am nici o idee despre ce sa fie. Prima data am vrut sa deschid o comunitate de gaming dar nu stiu daca ar putea genera multi bani, deci as prea si un site care ar genera bani. Orice idee este binevenita.

>--Cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

He heee, pana sa genereze un site bani, ai de munca cat cuprinde! Si ca sa scoata bani, trebuie investiti bani si muuuulta munca si pricepere!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vrei sa genereze bani atunci iti faci un magazin online ca daca te astepti sa scoti bani dintr un blog sau forum... ai sa ai o supriza

| MoisaDMD explică (pentru suntserios):

Ma gandeam si eu la un magazin afiliat dar poate sunt si alte variante.