| MoisaDMD a întrebat:

As vrea sa deschid un site dar nu am nici o idee despre ce sa fie. Prima data am vrut sa deschid o comunitate de gaming dar nu stiu daca ar putea genera multi bani, deci as prea si un site care ar genera bani. Orice idee este binevenita.

5 răspunsuri:
| Soka577 a răspuns:

Gaming,bancuri,anime-uri,IT,lucruri interesante, despre natura, youtube
Funda?

| DeyCj a răspuns:

Vrei să faci bani pe net?
Deschide-ți un magazin virtual.Desigur trebuie să-l și administrezi nu numai să-l deschizi, și evident că domeniile se cumpără. Succes

| MoisaDMD explică (pentru DeyCj):

Am construit eu un magazin virtual dar nu stiu daca este asa de bun. Iti las poze cu el sa vezi cum arata : http://imgur.com/a/hOtml

| SebyBrici a răspuns:

Sunt multe jocuri, telefoane, talente etc. despre care poti sa faci.Eu de exemplu am facut unul despre MCPE si despre picturi facute de tatal meu:
minecraftromania.num.ro
picturileluitata.num.ro happy

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru MoisaDMD):

Ti am mai zis si la cealalta intrebare, daca vrei bani dintr un site ori faci unul cu trafic imens precum TPU sau vreun site de stiri, adr banii vor veni dupa multa multa munca, ani de munca sau iti faci unmagazin online, dar unul serios nu ca treaba aia din poza