| m3looo a întrebat:

As vrea sa imi cumpar Windows 7 Ultimate 64bit(deoarece acum am 32bit).Imi ziceti si mie de unde as putea sa cumpar un CD cu acel windows si cateva explicatii cum il pot instala?

Multumesc!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Iata un link cu mai multe windows-uri dar trebuie sa ai card bancar iar ca sa instalezi ve gasi pe youtube, Link :
https://www.price.ro/rezultate~licenta-windows-7.html

| KodrutZ a răspuns:

Geez. Il ai original? Sint si kituri 32/64, poate ai deja asa ceva.

| DeyCj a răspuns:

Nu recomand ultimate-ul, deoarece este o versiune comercială scoasă pe post de umplutură de Microsoft, versiune ce are doar avantajul fals văzut de voi și acela că are interfața în română.Mai bine professional-ul pentru gaming și chestii profi, home premium pentru uzul casnic sau enterprise dacă deții o stație de lucru.
Cu licența poți achiziționa de la orice magazin on și off line de calculatoare, iar prețul pleacă de la 500 Lei în sus, în funcție de versiunea și numărul de calculatoare pe care dorești să îl instalezi.
Degeaba vrei Windows pe 64 de biți dacă nu ai hardware de 64 de biți(de la 4 gb ram în sus și un procesor dual core minim de 2 gz, restul îs prostii comerciale). Succes

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ceea ce ai facut tu este ilegal!

| frunzarescu a răspuns (pentru Salontanul):

Ilegal la ce prietene?