| JeleuBBX a întrebat:

As vrea sa incep un Channel YouTube de gaming, dar calculatorul meu este foarte vechi (2007) nu merg jocuri noi.
Asa ca, avand un PS3, pe acesta mergand toate jocurile noi as vrea sa fac cumva sa filmez ce ma joc eu pe el si stiti voi, apoi sa le pun in calculator, sa le randez si dupa sa le urc pe YouTube. Dar cum pot face sa filmez in el? Asta este intrebarea?
Si nu vreau raspunsuri gen : Fraps. NU EXISTA PENTRU PS3!
SI daca ar fi sa imi cumpar ceva, sa aiba un pret accesibil.
Multumesc!

1 răspuns:
| GunsNRoses a răspuns:

Sunt mai multe metode de filmat cu ps3 in timp ce te joci. http://www.consolegames.ro/......onsola-ta/ uite aici un topic pe un forum unde se vorbeste despre asa ceva. Good luck.