| Cata164 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati va rog
Cum pot schimba parola routerului wifi Fara a intra in contul routerului
Am vrut sa schimb parola routerului wifi dar am schimbat parola contului
Si reset nu vreau sa i dau ca nu stiu sa fac setarile de internet la loc
As dori sami spuneți cum pot schimba parola pe telefon cu Android
Miai furat doi prieteni parola și stau pe Internetul meu in fiecare zi
Sau macar sa i deconectez pe ei de la internet
Sau sa le tai internetul
Accept ori ce metoda pe Android
Le stiu si adresele ip daca foloseste la ceva
Mersi

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ghinion, ai schimbat parola routerului si daca nu o stii fara reset nu mai ajungi niciodata la setarile lui.

Le stii adresele de IP? Pai daca iti folosesc netul tau ce adrese de IP sa le stii? Inseamna ca au aceeasi adresa ca tine

| Adiadictie a răspuns:

Suna la informetii service Vodafone digi sau Orange

Răspuns utilizator avertizat
| Cata164 explică (pentru suntserios):

Da le stiu adresele ip

| Cata164 explică (pentru ramon2473):

Telekom

Răspuns utilizator avertizat