| J0ker1999 a întrebat:

As vrea sa sctiu daca placa placa asta video:
http://www.cel.ro/......passive-l/
Este compatibila cu placa mea de baza Asrock n68c-s-ucc...

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. E compatibila.
2. Placa aia video nu merita. E extrem de slaba. Are lag si in videoclipuri hd pe youtube. Mai bine ai stragi banuti. Decat sa cumperi o porcarie, mai bine nu mai cumperi.

| J0ker1999 explică (pentru J0ker1999):

P.S am buget de 2 mil max

| SouLIce a răspuns:

Da, este compatibila

| sltlp a răspuns (pentru J0ker1999):

E cu un "gram" peste gt 210 ca si performanta, dar totusi foarte slaba.
Sfat: mai pune bani la ciorap, si nu cumapra asa ceva, d eoarece iesi pe minus. Nu merita, pur si simplu.

Uite la ce ma refer, la 260 lei: http://bit.ly/1803545
E de 5 ori mai puternica decat 5450 si de 5.5 ori mai puternica decat gt 210, iar pretul... ce sa zic, nu cred ca e de 5 ori... Nici macar de 2 ori nu e. Sunt produse care merita sa le cumperi si altele care nu merita. Cele puse de tine nu merita. Cu acele placi, pana si in cs 1.6 la o rezolutie de gen 1680*1050 nu scoti 60 cadre pe secunda(fps).

| Me2 a răspuns:

Mergi pe recomandarea colegului srsdani, stie el ce vorbeste, placiile video puse de tine sunt foarte slabe, pana si filmele hd pe youtube sacadeaza