Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Toate sunt compatibile cu placa ta de baza. La sloturile PCI-e nu sunt probleme mari de incompatibilitate si mai ales ca varianta ta este 2.0.

| Rares619 explică (pentru Salontanul):

Scuze ca te deranjez, mai vreau sa te intreb daca e compatibila si aceasta placa video: http://www.cel.ro/......ie-hdmi-l/
Vreau sa stiu daca e capabila pentru a rula Call of Duty MW4 sau GTA IV. Pe langa acestea mai am un procesor de 2. 60ghz si 6gb ram. Daca imi raspunzi la aceasta intrebare iti promit funda. :D

| Rares619 explică (pentru Salontanul):

Placa aceasta e compatibila? (http://www.cel.ro/......e-hdmi-l/) E destul de buna pentru a rula jocuri ca GTA IV sau CS:GO? Promit ca dupa ce-mi raspunzi aici ai funda. :)

| Salontanul a răspuns (pentru Rares619):

Da, omule! Ti-am spus ca este in regula cu oricare. Acuma daca o sa fie o placa video cu socket 5.0 o sa mearga un pic mai incet dar nu este sesizabil la ochi. Ce ai scris acolo toate sunt 3.0. Deci, nu sunt probleme.