| Cipilol a întrebat:

as vrea si eu un site din afara ca am vazut ca in afara preturile sunt MULT MAI MICI si nu vreau sa imi ziceti ceva cyper power pc deoarece am incercat dar nu livreaza in Romania deci vreau un site din afara nu conteaza dar sa livreze in Romania si am vazut un pc pe cyber power costa 715 dollari adica 28 de milioane vechi si la noi la pc garage( acolo e cel mai ieftin) costa cam 37 de milioane deci da...

2 răspunsuri:
| Robert1999999 a răspuns:

Te costa mai mult Posta, vorbesc serios, mai bine astp pana mergi sa vizitezi o alta tara, sau o ocazie si al cumperi tu, intr-adevar in Romania totul este scump, dar n-avem ce face.

Noapte Bunahappy

| Robert1999999 a răspuns:

Ai putea sa incerci Ebay este unul dintre cele mai bune syteuri pentru cumparaturi de tot feluri de diverse.