| BattleFieldByWindows a întrebat:

Salut TPU,
Aseara ma jucam SA-MP (GTA San Andreas Multiplayer) si dintr-o data mi-s-a facut ecranul in mai multe bucati (s-au despartit bucatile de la ecran) si a inceput sa faca un zgomot tare si stresant. La-m inchis apasand lung pe Power Button. Nu mi-a aparut ecranul asa ca am dat iar restart si mi-a aparut ecranul totul bine, mi-s-a deschis calculatorul, Windowsul mi-a zis 'Welcome!' si am putut sa intru pe Google Chrome, dupa un minut mi-a aparut ecranul grii. De data asta am lasat calculatorul 15 - 30 min si l-am deschis iar, de data asta am putut sa intru si pe joc si inainte sa imi bag parola, mi-a aparut ecranul albastru cu o eroare Cum ca cica 'Sa aparat Windows-ul pentru a nu se strica si s-a inchis automat'! Dupa asta l-am lasat in pace pana azi! La-m deschis iar, si acum ori mi-se blocheaya calculatorul cand imi apare 'Welcome!' ori mi-se blocheaza in timp ce ma uit pe Internet sau ma joc. Aveti idee de la ce poate sa fie? Eu cred ca de la Windows, Sursa sau Hardul. Nu sunt 100% sigur si de asta va cer parerile.
Multumesc anticipant! Dau Funda si daca e nev de ce sursa/procesor/hard am spuneti-mi si va dau toate info!

5 răspunsuri:
| vangaelis a răspuns:

E windows-ul. reinstaleaza-l.

| Vlad-Andrei_Slevoaca_1999 a răspuns:

De obicei cand am probleme cu jocurile mi se inchide ecranul singur sau imi apare ecranul albastru cu niste chestii cred ca la tine e ala gri. deseori reinstalez windows-ul vezi si tu acum ce mai face

| sltlp a răspuns:

Cel mai usor e sa reinstalezi windows-ul. Daca face tot asa, trebuie puse nsite teste pentru ram, gpu si sursa.

| Elisei123 a răspuns:

Ori e windows-ul si l-ai fortat sa joace samp ori sampu e virusat big grin

| UnCarnatXd a răspuns:

Haie
pe sv
HostName: Gta.Prounionx.com-Sarbatori Fericite
Address: 188.212.102.155:7777
Players: 11/ 50
Ping: 31
Mode: RPG
Language: RO/EN
Version: 0.3.7
Bonus: /new iti da level 3 si bani
Creazati o masina: /v create id car carcolor 1 carcolor 2...
Admini:Smoke,Taz,Demon.
Fondator:Sir Husky
Skript:Vik...
LVPD:UnCarnat, Anonymous123, Atticus.

Puteti intra intro factiune cum ar fi: Ballas sau Grove Street care recruteaza!