| anonim_4396 a întrebat:

Recent am intampinat un BSOD (Blue Screen Of Death) pe un Laptop HP cu Windows Vista Ultimate (nu stiu exact numele Laptop-ului).
Navigam "bine-mersi" prin Google Chrome, apoi pur si simplu mi-a aparut ecranul albastru, dupa ce am citit tot ce scria acolo, am inchis Laptop-ul apasand lung butonul Power. Acum scriu de pe el fara nici o problema.
La ce sa ma astept in viitor, ce trebuie sa fac?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Daca tii mortis sa pastrezi Vista, fa-o... dar actualizeaza-l la zi. Daca poti renunta la el, windows 7 all the way happy

| LTAA a răspuns (pentru pbsolver):

Eu am deja Windows 7... pe Computer-ul meu, dar de multe ori intru pe Laptop-ul lui tata (in cauza BSOD-ului), fiindca este mai comod. A incercat un amic sa instaleze W7 si pe asta, dar nu a reusit.

P.S.: Este prima data cand am parte de BSOD si sper ca am facut ceea ce trebuia.