| Maftei_Marius_2000 a întrebat:

Astazi am cea mai mare rugaminte! Cand am fost mic toate amintirile mele frumoase cu prietenii au fost inregistrate de pe un telefon! Am avut inregistrarile pe card dupa care am schimbat telefonul! Cum as putea recupera video-urile sterse de pe telefon sau card? Am mare nevoie de ele pentru ca fac parte din amintirile mele! Dau funda! Cine stie ma poate contacta pe Facebook!: www.facebook.com/mafteimariusv

7 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Foloseste Recuva. Daca nu ai rescris nimic pe telefon sau card, s-ar putea sa le recuperezi.

| gelu1970 a răspuns:

Sunt programe de recuperat. programe pentru Android si pentru windows in cazul cardului sd.
easeus, ontrack, auslogics sunt cele ce le folosesc eu si care cel mai mult m-au ajutat. cu cat scrii mai multa informatie pe sd sau pe telefon, cu cat mai mult timp trece de cand ai sters arhivele, si cu cat rulezi mai multe programe de recuperare fara sa ai rezultate...cu atat mai putine sanse de a recupera datele o sa ai.
bafta.
daca ai nevoie de ajutor instaleaza in pc/laptop teamviever si incerc sa iti recuperez cat mai multe arhive.

| Maftei_Marius_2000 explică (pentru gelu1970):

Da-mi add pe Facebook si vorbim, ca sa ma ajuti.

| gelu1970 a răspuns (pentru Maftei_Marius_2000):

Nu am Facebook.

| Maftei_Marius_2000 explică (pentru gelu1970):

Skype: marius.mf1
Steam: Marius Khalifa | FARMSKINS.COM
Am recuperat video-urile dar nu ma lasa sa le dau play. Sunt in wmv le-am recuperat cu easeus, dar nu le pot da play cu nici un program...

| gelu1970 a răspuns (pentru Maftei_Marius_2000):

W3edonel e id tau de skype?

| Maftei_Marius_2000 explică (pentru gelu1970):

Da