| Aslam a întrebat:

Astazi am incercat sa imi schimb imaginea contului de windows, si am primit eroarea asta "Eroare imagine de cont. Setarea imaginii de cont nu a reusit. Incercati mai tarziu". Apoi am incercat sa schimb imaginea ecranului de blocare, am primit alta eroare "unele setari sunt gestionate de administratorul dvs de sistem".
Aveti vreo solutie? N-am mai patit asta pana acum.

Sistem operare : Windows 8.1 PRO

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Dacă e PC - oare te-ai logat cu drepturi de admin? Dacă nu, asta e problema!

2 răspunsuri:
| Aslam explică (pentru sierra1):

M-am logat si cu drepturi de admin, in continuare nu a dat nici un rezultat. Pana la urma, a trebuit sa reinstalez Windows-ul. Se pare ca problema s-a remediat de la sine, nu mi-a mai dat nici o eroare de atunci. Multumesc pentru raspunsul tau. Din moment ce esti singurul utilizator care s-a "obosit" sa raspunda la intrebarea mea, o sa primesti funda. happy

| sierra1 a răspuns (pentru Aslam):

Nu m-am obosit sa-ti raspund. Mi-a facut placere sa te ajut (daca chiar s-a intimplat asta)