| Takamine a întrebat:

Astazi am intrat pe un film cu adulti de pe tableta, si mi s-a blocat spunand povestea aia ca am primit amenda de 300 de lei etc, care stiu ca e vrajeala. Problema e ca am luat un virus aiurea si nu pot sa stau pe safari. Cum scot virusul?

Răspuns Câştigător
| Klandestin a răspuns:

Doar resetand tableta la setarile din fabrica.
Sfat* nu te mai uita pe toate site-urile la filme pentru adultii, alege din redtube si pornhub, sau fa-ti o prietena.

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Foarte simplu rezolvi problema, trebuie sa reformatezi tableta, problema este ca o sa iti pierzi toate datele de pe ea.