| Dino2 a întrebat:

Buna seara de curand am luat un virus cred eu care imi cere sa platesc o amenda de 300 de lei "computerul dvs a fost blocat". Norocul meu a fost ca am avut 2 useri,dar virusul a fost luat pe contul cu Administrator, celelat merge.Ce as putea face sa sterg?

4 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Am avut si eu problema asta. daca ti minte sau daca ai vazut au dat si la stiri despre virusul asta care era in voga asta vara, insa eu ca sa scap de toata nebuneala aia am reinstalat din nou windowsul

| Dino2 explică (pentru HaKa93):

Da am o intrebare, pentru a scapa trebuie curatat HARD-ul?

| Kinezuul a răspuns:

Foloseste un antivirus gen bitdefender

| Dino2 explică (pentru Kinezuul):

Dar nu pot, ca nu pot intra pe nimic cand pornesc pc pe acel userstraight face