| anonim_4396 a întrebat:

astazi cand am aprins calculatorul se tot stingea si nu stiu dc ma gandesc ca poate fi de la sursa sau de la priza ori poate collerul nu mei merge bine si se opreste

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Cu praful din unitate cum stai? Si eu am patit la fel, pana sa-mi dau seama ca nu l.am curatat in interior.

2 răspunsuri:
| Havi a răspuns:

Testeaza priza daca nu dul la reparat sau macar sa se uite cineva care stie la el

| MaciekBas a răspuns:

O sa incerca ambele sugestii si vad care a fost cea buna mutumesc