| Moraru_Alex_1975 a întrebat:

Astazi mi s-au stricat castile.Am conectat o boxa portabila,insa nu se auzea sonorul de la un videoclip de pe youtube,asa ca am mers in Control >PanelRealTek HD Audio Manager, iar acolo sonorul mergea perfect.Este posibil sa se fi stricat placa audio?

1 răspuns:
| Voicu_Cosmin_1990 a răspuns:

Click dreapta pe difuzor (langa ceas, dreapta jos) - Playback devices - pentru a verifica daca ele sunt default la sunet, apoi reinstalare drivere. Daca tot nu merge, poti sa mai incerci cu altceva sau sa verifici setarile din bios, cu un google inainte!