| IonutValentin14 a întrebat:

Cand am instalat un joc, mi s-a mai instalat si un virus pe nume KuaiZip si nu apare pe nicaieri, nici la program files, nici la Control Panel sa-l dezinstalez, nu e pe nicaieri, nu stiu cum sa-l dezinstalez, iar avira nu-l gaseste, nu cred ca e virus, deoarece in loc de jar.files cum le aveam eu acum sunt kuaizip, cum se numeste si aplicatia sau virusul. Cum il pot dezinstala? Dau Funda + Vot!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Malware bytes!

| KanezuY a răspuns:

Scaneaza cu un antivirus calculatorul, daca nu il detecteaza, atunci ii reinstalezi windowsul.