| maria11579 a întrebat:

Am instalat un program; fara sa vreau, crezand ca este altul si nu stiu cum sa il dezinstalez. Programul se numeste eType Scoreboard. Am incercat sa il dezinstalez; intrand in Control Panel, iar apoi in Programs and Features, dar nu l-am gasit in lista de programe pentru a-l putea dezinstala. Daca vi s-a mai intamplat si stiti ce trebuie facut pentru a-l putea dezinstala, spuneti-mi va rog si va dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Musiclife15 a răspuns:

Incearca la All Programs. Poate il gasesti acolo. In bara de la start. Sper ca am ajutat. happy

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in My Computer/Local disk(C)/Program files, dai clic dreapta pe respectivul program si Delete. Daca este incapatanat descarca Unlocker, acesta precis il rezolva. Succes si numai bine!

| chrystyan21 a răspuns:

Cauta-l in C in program files

| Medema a răspuns:

Intra in folderul unde e instalat si dai uninstal daca nu apare stergel pur si simplu.

| spinake a răspuns:

Control Panel => Unninstal a program sau Add remove a program difera de windows. O sa gasesti eType Scoreboard acolo

| cosbia a răspuns:

Poi Intra in control Panel/Add or remove programs sau daca nu instaleaza programul Ccleaner il sterge sigurbig grin