| TheLeGeNd a întrebat:

Cum pot dezinstala aplicatia ALCOHOL 120%? Imi apare eroarea aceasta de fiecare data cand pornesc laptop-ul ( http://img191.imageshack.us/img191/92/eroarewindows.jpg ) unii mi-au spus sa reinstalez aplicatia dar gasesc numai trial-uri pe net... asa ca am ales sa o dezinstaleaz. In control panel la Programs And Features nu este nimic legat despre Alchool 120%. In program files in C am dat SEARCH si nu gaseste nimic. Dar cand pornesc laptop-ul imi apare eroarea... Cum as putea sa o dezinstalez? DAU FUNDA LA CEL CARE IMI ZICE CUM SI CARE FUNCTIONEAZA!

3 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Pai nu neaparat cu add or remove programs.si eu l-am avut i-am dat scanare de virusi i-am dat cut delete si gata...dar sa nu im mai iei nici odata ca pe mine mo enervat ala nu facea nimic mai l-am si instalat degeaba

| dydydodox a răspuns:

Pai...intri la control panel-->Add or Remove Programs si cauti aplicatia printre celelalte aplicatii si dau acolo change/remove...depinde de ce vrei sa faciwinking

| TheLeGeNd explică:

Asta e ideea ma! am windows 7 si NU APARE ACOLO