| MihaelaDart a întrebat:

Ce aplicație bună îmi recomandați pentru editarea videourilor? Îmi pregătesc deja filmările pentru noul meu vlog. Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Doarof3 a răspuns:

Vloggit-este o aplicație Android, dar se găsește și pe iphone.

| MihaelaDart explică (pentru Doarof3):

L-am instalat și nu pot face nimic. Îmi spune că nu sunt în formatul suportat de fișier. Dețin un Allview v2 Viper S, care sa fie buba!?

| Doarof3 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Nu știu care ar fi problema, dar poți și pe filmora(e și pe calculator), power director, my movie...Sunt puțin cimplementarea, dar te obișnuiești

| MihaelaDart explică (pentru Doarof3):

Am făcut teste pe filmora, toate ok, după ce am salvat clipul sa constat că rezoluția nu mai este HD.

| NLS a răspuns:

OpenShot
Shotcut
LightWorks
toate free, si toate pentru PC