| MihaelaDart a întrebat:

Ce aplicatie pe telefon trebuie instalata pentru a face acele clipuri in direct de pe Facebook? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Nu trebuie sa intralezi altceva decat Facebook in telefon. Daca telefonul tau este compatibil, atunci vei putea face video calls si live streaming.

2 răspunsuri:
| Cosmin1983c a răspuns:

Nu trebuie sa ai nici o aplicatie ..doar un telefon cat de cat mai smart. ce tel ai? ca iti zic daca o sa iti mearga

| MihaelaDart explică (pentru GdX):

Hm, asta era... trebuie sa aiba conexiune si cu video calls... sad. la Nokia lumia 535 (pe care-l am nu am asa ceva, asta pica din start cu live streaming. Multumesc oricum pentru ajutor!